Bikat ne shitje

Shitet nga: Beson 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Bikat jan te mbajtur me Grur dhe miser gjinden ne fshatin isniq
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim