Biku i majtun vetem me ballgur miser

Shitet nga: labi 06 Dhj 05:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shes Bikun 550 killa dhe dy mshtjerra ka 450
Biku 1200 euro
Mshtjerra copa 1000 euro
Me kg 230
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim