Bletë

Shitet nga: Hekuran 09 Shk 14:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shesim bletë nje-kateshe dhe dy-kateshe per me shume info kontaktoni edhe ne viber +377508454.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim