Blet

Shitet nga: Muhamet 17 Gsh 16:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shes 30 cope blete si dhe 50 blete te sivjetme , Poashtu shes dhe mjalte te vjelur kete vit. Per me teper me thirrni ne kete numer 044138096.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim