Brahama gold

Shitet nga: altin 27 Shk 16:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
shiten brahmat dhe pres blers serjoz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim