Dele dhe Qingja per shitje

Shitet nga: Rugova 25 Maj 21:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Kemi Dele dhe Qingja per shitje, ne lagjen Kristali te lulishtja Mimoza holand Peje.

Ju lutem vetem blerës serioz.


Tel:044811851

Cmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim