Dongji te sanes

Shitet nga: avdia 07 Mar 17:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
dongjit jan san dhe terfoj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim