Gjela italian

Shitet nga: person 16 Jan 20:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Pejë
Gjela shume cilesor italian . Nuk do ti preferoja per mish po per mbar per shkak se eshte rrac e paster .Gjelat jane ne gjendje shume te mire fizike dhe shendetesore. Pres bleres serioz . Qmimi i diskutueshem nese i merrni 2 gjelat .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim