Gjela te races se paster Leghorn italian

Shitet nga: Dardan Zeka 16 Sht 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

16 EUR

Komuna: Pejë
Shiten gjela te races se pastert Leghorn.
Gjelat jane te rritur ne Katund ne menyre natyrale me shume kujdes. Jane te shendetshem dhe te forte.

Gjelat jane 6 muajsh.
Cmimi 16 Euro

Pula gjela zoj zogj knusa knus italian italjan italjanka taljan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim