Gjeli Brahma me 5 pula

Shitet nga: G.K 01 Shk 11:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shes Gjelin Brahma Gold oshte 100% original oshte I mire I ri dhe gjithashtu ka 5 pula shitet me nje qmim te arsyshem me respekt G.K
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim