Holandez Gjel

Shitet nga: 049662842 12 Dhj 22:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Pejë
Shes gjelin holandez shum i mir dhe i shendoshe pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim