Kali shume te mire (Pel eshte)

Shitet nga: Valdet 04 Qer 09:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR   1 200 EUR

Komuna: Pejë
Per shitje e kam ni pel shum te mire ka shum gjak te mire ( perafesisht 70 % ka gjak arab).
Pela ne Mai i ka bo 4 vjet. Une e kam majt veq perqef dmth veq per kalerim e jo per pune tjera po eshte shume e urt dhe mund te mesohet ne qka do, Nuk ka kurfar problemi.
I kam edhe do shala dhe Qafen per me ngjit... Kush vjen me pa ja tregoj edhe ato,,,
Ja ku i kam bo upload edhe dy Video ju lutem shikoni ne youtube.com

--------> http://youtu.be/KoUZS_NtQJg
--------> http://youtu.be/szXOVJIG4ic
kopjo linkun, fute nalt tek adresa dhe shikoje videon.

Pela eshte shum shum e mire.
Mundeni edhe me ardh me pa ska problem.
Ju lutem vetem blersa serioz.

Me kontaktoni ne tel.
049664922
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim