Klysh rottweiler

Shitet nga: Meriton 16 Dhj 00:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Pejë
Shes klyshin te races rottweiler,te intersuarit munden me ardh me pa prind e klyshit,dhe te kontaktojn ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim