Koshere bletave

Shitet nga: valon 18 Mar 15:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR   25 EUR

Komuna: Pejë
kosheret jan dy kat dhe jan te perdorura nje sezon dy jan treja ka tre kat shiten urgjent pres blers serjoz
nr.049845887
044714564
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim