Koshin dhe Homarin

Shitet nga: shefqeti 16 Tet 14:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shes Koshin dhe Hombarin,janë stil i vjeter ,me dru te ruajtura dhe ne gjendje shum te mir,shiko ne fotot!
Per me shum info: 044-251-443 dhe 049-251-443
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim