Lopë dhe meshtjera nga Holanda

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Dairy Cattle and livestock Terminal 22 Mar 12:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Mshtjerat janë me pedigre, prodhimtaria ditore e qumshtit është minimum 25 litra

Mshjerat dhe lopët gjinden ne stallen e fshatit Vitomiricë/Pejë

Kërkojmë bashkpunëtorë ose agjend për shitje për fermerët në Shqipëri

Per më shumë informata ju lutem kontaktoni në këta numra : +38649843464 ose +38649863374 dhe e-mail frank@kosovservice.nl
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim