Lopë me Viq + 1 Lop tjeter

Shitet nga: Dukagjin 16 Gsh 17:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Pejë
Shes lopet qumeshtore e urte me mjel dhe me rujt kush te don, plus shes lopen me gjith viq.

Lopen me viq e shes 1200
Lopen tjeter e shes 800

Pres bleres serjoz qmimi i pa diskutueshem po i shes per dert ju pres ne numrin e telefonit 044 044 639 601
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim