Lop me viq

Shitet nga: Musa 25 Gsh 10:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shitet lopa pjell e par dhe viqi 7 muajsh. Tel per kontakt dhe hollsi te matutjeshme :044420600
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim