Lop qumshtore me viq

Shitet nga: Gashi 18 Mar 11:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Komuna: Pejë
Shes lopen me viq e cilu shtu qe tri dit viqin mashkull e ka viqin e 5 lopa ka mbi 20 litra tomel osht shum lope hese dhe e urt +38649682438
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim