Lope, Mshtjerra barese, viqa

Shitet nga: Agrouni 27 Tet 19:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shiten lopet dhe mshtjerrat barese te ardhura nga shtetet e Evropes.
Shiten viqat e klases se pare Simmental dhe Blu Belgium te races se mishit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim