Lope

Shitet nga: Adnan 22 Tet 12:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Komuna: Pejë
shes dy lopë qumshtore njera esht races matafonk esht shtuar qe 4 muaj dhe esht e barsuar prap ka hyr ne muajin e 3.osht mshtjer spari shitet pa viq sepse viqi esht gati 5 mujsh..qmimi 1400e po ashtu e shes lopen esht 7 muaj bars pasi qe shtohet e kalon sasin e qumshtit mbi 25lt me garancion.shtohet per her te 4. arsya e shitjea esht qe punoj me rog dhe ska kush te kujdeset per to.ndrime nuk bejm ju flm gjendemi ne fshatin zllapek komuna e pejes. LOPA 1300E MSHTJERA 1400E JU FLM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim