Lope

Shitet nga: bekim 18 Tet 10:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
kemi per shitje dy mzor dhe nje mshtjerr jane mjaft te mira ju mirpresim .
na kontaktoni ne 044\049 134-157
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim