Lope me Viq

Shitet nga: mus 13 Gsh 20:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Urgjentisht shitet lopa qumshtore me viq ose pa viq, viqi 5 (pesë) muajsh ndersa lopa eshte pjella e par dhe e barrsuar para 2.5muajsh. Qmimi sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim