Lope me viq

Shitet nga: Ali 30 Gsh 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Komuna: Pejë
Shes lopen me viq dhe eshte viqi i pare.po ashtu lopa prap eshte e barcume.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim