Lope per posterrma, meshtjerra, viqa dhe bika

Shitet nga: Agon 29 Sht 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shiten lopet per posterrma. Gjithashtu kemi edhe meshtjerra, viqa dhe bika, me cmime te volitshme.

Per me shume info ju lutem kontaktoni ne: 049 15 00 15, ose 044 456 444, ose vibe +38649150015

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim