Lopet

Shitet nga: AGROUNI 13 Pri 19:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shiten lopet bardh e kuq dhe bardh e zi, te races simental dhe holstein, per info na kontaktoni ne : 049 15 00 15 ose 044 456 444
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim