Meshtjerra dhe Lope Barese

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGROUNI 02 Shk 15:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shiten meshtjerrat dhe lopet barese te ardhura nga shtetet e Evropes.
Per informata me te hollesishme ju lutem kontaktoni ne: 049 15 00 15 ose Viber: +386 49 15 00 15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim