Mshtjerra lop mzat

Shitet nga: iber kastrati 06 Pri 08:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
jan ne shitje mshtjerra te cilat jan ne shitje kemi po ashtu nje mzat ne shitje dhe 19 lop te tjera te cilat jan lop qumeshtore te cilat nuk jan ne foto kan qmimin e volitshem per me hollesisht per to mund te na kontaktoni ne te dhenat personale ju faleminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim