Mzat

Shitet nga: Bekim 12 Dhj 21:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shitet mzati kuq e bardh
Eshte i majtun vetem me drith dhe ballgur.
Ka min 500 kg
Nr tel,viber
+37744222627
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim