Mzati ne shitje 2,20

Shitet nga: meti 13 Gsh 11:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
mezati asht i shendosh dhe shum i urt edhe i mbajtur me miser (kallamoq) asht rreth 700 kg
nuk asht i leshuar prej dhjetori deri ne ate kohe ka kullot ne fush I ka dy vjet

Ndrrim I mundeshem vetem me naj traktor ose me kombi me ulese apo kamionet me dopio kabin me vler te perafert


Kontakti ne tel prej 9-23 ose ne email SMS nuk I kthej
Edhe ne viber kur kemi rrym
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim