Orpington brahma light batam orange

Shitet nga: beni 19 Mar 16:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
shiten orpinton 3 ngjyra buff zeze hirit si dhe brahma light pula dhe gjela poashtu kme edhe 2 qifte bantam orange
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim