Papagajt fishera mashkull femer

Shitet nga: Lendrit 06 Sht 19:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Pejë
Shiten papagajat fishera me kafaz qift mashkull femer kafazi eshte I madh dhe ka per uj Po ashtu per ushqim pres bleres serioz te interesuarit let kontaktojn ne numrin 049351138
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim