Pikinez

Shitet nga: Arditmarkja 03 Mar 12:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Pejë
Shes qen pikinez mashkull vaksinat i ka te kryera dhe esht shum i urt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim