Pula

Shitet nga: burim 14 Shk 21:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Pejë
Shes pulat dhe xhelin te races Brahma pulat jane per merakli dhe race fantastike jan duke bere veze dhe qelin zogj ngs 3 here ne vit. Jan njejt sukur raca orpington. Xheli kushton 50 ndersa pulat 30.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim