Pula dhe gjela

Shitet nga: xhevat 07 Shk 16:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
shiten zogza edhe xhela 7 mujsh mundni me shkru edhe ne viber 33745285734 prej ores 5;30 jom ne shpi munedm me ju perxhixh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim