Pula

Shitet nga: dardan 11 Gsh 22:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Pejë
shes zoj sharana amrok disa astrolob dhe boshnjak dhe ni pul e derzhaves gjitha 70 euro 15 zoj e ni pul
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim