Shes Mushtjerrën

Shitet nga: Ujk 29 Dhj 15:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Pejë
Mushtjerra I ka 7 muajë,është e majtun me ballgur e tërrshan.Është racë e mirë për qumësh kush e don për marë.Nanën e sajë e kam hala muni me pa në shtallë ,mjelet deri sa të pjellë dhe janë shumë të urta.Ështe gjysem holshtajn dhe simentallk.Nanën e ka simentallkë.pres blerës serioz.Qmimi 600 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim