Shes urgjend : Pitbulle(F)-Tika & Pitbull(M)

Shitet nga: Liri 04 Shk 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Pejë
Shes Pitbullen femer 5 vjeqare emrin e ka Tika rac e paster, dhe klyshin e saj pitbullin 11muj jan ekstra kllas, klysh i pitbulles esht, por per shak se spo kam koh mu kujdes per ta pi hjeku per ma shum info kontaktoni ne tel/viber.
qmimi per femer o 200euro
ndersa per mashkull 250 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim