Shes viqin Bio tre muajsh 400 eu

Shitet nga: Brahim 15 Nën 17:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Pejë
shes viqin deri tash ka pi qumsht Asht mashkull esht tre muajsh ushqehet me te gjitha telefono 049176333 dhe viber
+37744176333
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim