Shes viqin simentall mashkull 6 jave

Shitet nga: Bajrush 10 Mar 13:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shes viqin simentall mashkull 6 jave asht shum i mire dhe esht i zhvillum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim