Shiten Gjelat origjinal 1Brahma Gold 1Wyandot dh..

Shitet nga: g.kelmendi 03 Pri 14:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shiten gjelat brahma gold,wyandote,orpington jane shume te mire te qelur nga pula jo me inkubator gjelat jane te qelir ne muajin Nentor jane ende duke u rritur mund te vini ti shihni dhe te vertetoni mund te kontaktoni ne nr 045 307 908 044 965 325
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim