Shiten Viqat femra dhe meshkuj

Shitet nga: Agon 12 Mar 13:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shiten viqat femra dhe meshkuj te ardhur nga shtetet e Evropes, disa prej viqave mund ti shihni ne foto. Per informata me te hollesishme na kontaktoni ne 049 15 00 15 ose 044 456 444.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim