Shiten pulat braham

Shitet nga: Altin 15 Mar 17:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shiten pulat brahma nje qift te bardha dhe nje qift gold per ma shum na kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim