Shitet Gjeli dhe Pula. Brahma Gold

Shitet nga: G.K 04 Shk 15:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shes Gjelin dhe pulen Brahma Gold jane shume te mire jane te ri Gjeli oshte 100% original mund te thirrni ne qdo kohe me respket G.K
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim