Shitet Kombanjerka

Shitet nga: GK 24 Mar 19:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shes kombanjerken e cila eshte ne gjendje te rregullt dhe ipet me te gjitha garancionet qe eshte s gatshme per Pune.
Kombanjerka posedon operacionet si Dikti Sharren zdrukthin edhe shpuarjen plus nese I vendoset edhe nje motorr tjeter ka edhe operacione tjera mund te kontaktoni ne gjdo kohe me respekt GK nr 045488404 Viber +37745488404
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim