Shitet lopa me viq

Shitet nga: Gashi 23 Mar 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Komuna: Pejë
Shitet lopa me viq e cila u shtu qe 1 jav viqin ka mashkull ky osht viqi i 5 lopa ka mbi 20 litra qumsht osht shum e urt dhe shum hese
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim