Shota egzotike mandarinka dhe karolinka

Shitet nga: beni 31 Mar 17:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
shiten 2 qifte mandarinka dhe 1 qifte karolinka 80 euro qifti
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim