Shota-shotana flm merr jep u shiten

Shitet nga: meti 05 Shk 17:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Pejë
shiten shota e shotana 10-12 copa ose baj nderrim me miser shotat jan japoneze te shendosha jan te keti viti shotat ka 10 euro shotanat ka 15 euro. 10 copa jan japoneze 8 shota e 2 shotana dhe 5 jan te egra 3 shota 2 shotana mundeni me i zgjedh

Ndrim I mundeshem me miser (kallamoq) dhe tershan

mund te kontaktoni edhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim