U shiten Flm Merrjep

Shitet nga: pulat 30 Mar 20:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Pejë
Pulat bejne vez
Gjelat jan tmir dhe te ri.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim