URGJENT 3 pula 2 Gjela

Shitet nga: shites 20 Mar 08:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

47 EUR

Komuna: Pejë
Pulat jon te mira,te shendetshme bejn vez trijat.
Gjelat jon tmir dhe te ri.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim